Klasa 0a 15.04.2019r., godz.15.30 (poniedziałek) wych. p. J.Piwudzka ( w sali kl. 0a ) budynek P-N
Klasa 0b 17.04.2019 r., godz.15.30 (środa) wych. p. M.Hojka ( w sali kl. 0b ) budynek P-N
Klasa Ia 16.04.2019 r., godz.15.45 (wtorek) wych. p. D.Janicka ( w sali kl. Ia ) budynek kl.I-II
Klasa Ib indywidualne

1-4.04.2019

wych. p. D.Grzybek ( w sali kl. Ib ) budynek kl.I-II
Klasa Ic indywidualne 9.04.2019.,godz.16:00-17:00

11.04.2019r.,godz.14:00-17:00

wych. p. R.Neumann ( w sali kl. Ic ) budynek kl.I-II
Klasa IIa indywidualne 10-12.04.2019r. wych. p. A.Łaźniak ( w sali kl. IIa ) budynek kl.I-II
Klasa IIb indywidualne 8-9.04.209r. wych. p. M.Bachanowicz ( w sali kl. IIb ) budynek kl.I-II

Klasa III

indywidualne 8-12.04.2019r.

wych. p. B.Birnbach

wyznacza wychowawca

Klasa III

11.04.2019 r., godz.16.00 (czwartek)

wych. p. E.Żochowska

( w sali kl.3 ) budynek P-N

Klasa IV 09.04.2019 r., godz.15.45 (wtorek) wych. p. B.Rdzanek ( w sali kl.4 )  budynek P-N
Klasa IVa indywidualne

16.04.2019 r., godz.16.00-16:45 (czwartek)

wych. p. B.Kretowicz ( w sali kl.6b )

Klasa IVb

indywidualne

16.04.2019 r., godz.15:4516:20 (wtorek)

wych. p. B.Buko

( w sali kl.4a )                   

Klasa V 11.04.2019r., godz.15.45 (czwartek) wych. p. U.Banaszak ( w sali kl.5 )  budynek P-N
Klasa Va indywidualne

16.04.2019 r., godz.16.20 -17.00(wtorek)

wych. p. I.Gątkiewicz ( w sali kl.5c )
Klasa Vb indywidualne

17.04.2019 r., godz.15:45-16:45(środa)

wych. p. J.Siadak ( w sali kl.5b )
Klasa Vc indywidualne

12.04.2019 r., godz.15.45-16.30 (piątek )

wych. p. A.Styś ( w sali kl.5c )
Klasa VIa indywidualne

11.04.2019 r., godz.15:45-16:45 (czwartek)

wych. p. M.Rezler ( w sali kl.5c )
Klasa VIb indywidualne

10.04.2019 r., godz.16.20 -17.10(środa)

wych. p. I.Gątkiewicz ( w sali kl.6b )
Klasa VII 10.04.2019 r., godz.15.45 (środa) wych. p. R.Kulikowski ( w sali kl.8 )
Klasa VIII 10.04.2019 r., godz.15.45 -16.45(środa) wych. p. I. Kolmer ( w sekretariacie)
Klasa VIII 09.04.2019 r., godz.15.45 (wtorek) wych. p. U.Banaszak ( w sali kl.8 )  budynek P-N
Serdecznie zapraszam
Iwona Kolmer
Dyrektor szkoły wraz z gronem pedagogicznym