Dzień Kobiet
18 lutego 2017
WKRÓTCE ROLUJEMY!!!
27 lutego 2017

PROJEKTY NA WAKACJE 2017

DLA DZIECI I NASTOLATKÓW

OD 8 DO 14 ROKU ŻYCIA

PROFESIONALNO – PEDAGOGICZNA OPIEKA

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

KOBIETY I RODZINA PRENZLAU E.V.

BRUESSOVER ALLEE 48A

17291 PRENZLAU

TEL. OO49 3984- 832220

OBÓZ WAKACYJNY – OFERTA: ŻYCIE W NATURZE OD 13 DO 19.08.2017

Projekt wakacyjny przeznaczony jest dla nastolatków i dzieci w wieku od 8- 12 roku życia, które chętnie przebywają w  środowisku naturalnym, gdzie mogą sprawdzić swoje umiejętności w kontakcie z dziką naturą.
W naszej fabryce kreatywności zamierzamy majsterkować, wykorzystując materiały naturalne. Rzeźbienie warzyw, przetwarzanie przedmiotów używanych, które mogą nam zawsze towarzyszyć, to jeden z wielu naszych pomysłów. Podczas odwiedzin między innymi dźwigów statków, centrum doświadczeń z naturą możemy doświadczyć kombinacji techniki i natury lub też powrócić do czasów praczłowieka. Po projekcie wspólnie ustalimy gatunki drzew i całą wiedzę na ich temat oraz dowiemy się, jak w dzikiej naturze można było wcześniej przeżyć. To wszystko sprawdzicie z naszym zespołem, który się wami zaopiekuje.

Cena dla uczestnika z Polski wynosi 120 Euro.

 

OBÓZ WAKACYJNY – OFERTA: BOGACTWO WRAŻEŃ ZE ZWIERZĘTAMI OD 06 DO 12.08.2017

Projekt wakacyjny przeznaczony jest dla nastolatków i dzieci w wieku od 8- 12 roku życia, które chętnie zajmują się zwierzętami. Gwarantujemy kreatywność dzieci poprzez zapoznanie ich ze światem zwierząt i z ich cechami. W naszej fabryce kreatywności zamierzamy z wami majsterkować z wykorzystaniem materiałów bogatej natury. Dzięki tworzonym przez was maskom zwierzęcym czy odgrywaniu pantomimy – zwierząt będziecie mogli interpretować nazwy zwierząt w waszym ojczystym języku. Najpóźniej  w trakcie wycieczki do Parku zwierząt czy zwiedzaniu naszego gospodarstwa będziecie mogli zawrzeć przyjaźnie z ulubionymi zwierzętami. Za pomocą mikroskopu czy lupy poznacie, że nawet najmniejsze stworzenia żywe mogą być całkiem duże.  Oprócz kąpieli, dyskoteki, ogniska czy kina zabierzemy was w podróż odkrywcy świata zwierząt i jego bogactw. To wszystko, a może i jeszcze więcej przeżyjecie z naszym zespołem, którego doświadczona kadra zaopiekuje się wami.

Cena dla uczestnika z Polski wynosi 120 Euro.