Poniżej zamieszczamy osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016.


ROK SZKOLNY 2016/2017 – SEMESTR I  

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „MULTITEST” 

  • Patrycja Dominiak – 8 miejsce, dyplom laureata
  • Kacper Monawar – 11 miejsce, dyplom wyróżnienia

 

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „OLIMPUS” 

  • Wiktor Błach – 6 miejsce, dyplom laureata
  • Patrycja Dominiak – 13 miejsce, dyplom laureata

 

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „DEUTSCHFREUND”

  • Patrycja Dominiak – I miejsce, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
  • Kacper Monawar – 8 miejsce, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
  • Wiktor Błach – 14 miejsce, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

 

KURATORYJNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO ZAKWALIFIKOWALI SIĘ NASTĘPUJĄCY UCZNIOWIE:

  • PATRYCJA DOMINIAK
  • KACPER MONAWAR
  • DOROTA OLECHOWSKA

 

„BURZLIWE ŻYCIE SYDONII VON BORCK” – MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY ORAZ MUZEUM NARODOWEGO W SZCZECINIE 

  • Zuzanna Krakowska – III miejsce

 

„SŁYNNE POMORZANKI I ICH WPŁYW NA LOSY POMORZA I EUROPY” – „ELŻBIETA POMORSKA I JEJ DWÓR” – KONKURS PLASTYCZNY 

  • Dorota Olechowska – III miejsce
  • Łukasz Wiese – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „LEON” 

  • Olivier Kuźma (kl. II)- miejsce III
  • Jakub Swół (kl. II)miejsce V
  • Ewangelina Pieńkiewicz (kl. III) – miejsce III

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „LEON”

  • Olivier Kuźma (kl. II)- miejsce 8
  • Marta Olechowska (kl. III)miejsce 8

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY „LEON” 

  • Amelia Lemieszek (kl. II)- miejsce 9

 

GRATULUJEMY!


KWIECIEŃ 2016

  • MARTA OLECHOWSKA – UCZENNICA KLASY II – LAUREAT KONKURSU „OLIMPUSEK” O ZASIĘGU OGÓLNOPOLSKIM

MARZEC 2016

  • KAROLINA CZERNIAWSKA – laureatka KURATORYJNEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM
  • DOROTA OLECHOWSKA – finalistka KONKURSU PRZYRODNICZEGO W GIMNAZJYM NR 16 PRZY 13LO.
  • KAROLINA CZERNIAWSKA – wyróżnienie w konkursie „Floating garden”
  • KAROLINA CZERNIAWSKA – I miejsce – laureatka „Konkursu języka niemieckiego – Deutschfan” przy 46 Gimn.

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

JĘZYKA NIEMIECKIEGO „OLIMPUS”

  • Kacper Monawar zajął 9 miejsce, dyplom laureata
  • Dorota Olechowska zajęła 15 miejsce, dyplom laureata

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

JĘZYKA NIEMIECKIEGO „EDI PANDA”

  • Karolina Czerniawska zajęła 7 miejsce, dyplom wyróżnienia

Poniżej zamieszczamy osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!!!

VI Turniej Historyczny SZARE SZEREGI – dyplom dla drużyny:

  • Szymon Borzdyński kl. VI
  • Aleksander Czerwoniuk kl. VI
  • Oliwer Roczyński kl. VI

I Olimpiada Języków Obcych „Poliglotek”

  • Jakub Parcheta – kl. VI – I miejsce
  • Sara Strzałkowska – kl. VI – VI miejsce

Międzyszkolny konkurs fotograficzny w SP nr 64 „Symetria w przyrodzie”:

  • Dorota Olechowska kl. IV – wyróżnienie
  • Karolina Czerniawska kl.V – wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs plastyczny w SP nr 42 „ W baśniowym świecie H.Ch. Andersena”:

  • Gabriela Chober kl. VI – wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs piosenki angielskiej w SP nr 51 – kategoria kl. III-IV zespoły:

  • Dorota Olechowska oraz Bogusław Panowicz kl. IV – I miejsce

Konkurs języka niemieckiego – Multitest – zasięg ogólnopolski:

  • Karolina Czerniawska- kl. V- tytuł laureata
  • Nastazja Kurek- kl. V- wyróżnienie
  • Dorota Olechowska- kl. IV- wyróżnienie
  • Alicja Prajsnar- kl. IV- wyróżnienie

Konkurs języka niemieckiego –Olimpus– zasięg ogólnopolski:

  • Karolina Czerniawska- kl. V- tytuł laureata
  • Dorota Olechowska- kl. IV- tytuł laureata
  • Kacper Monawar- kl. IV- tytuł laureata
  • Boguslaw Panowicz- kl. IV- tytuł laureata
  • Jakub Parcheta – kl. VI- tytuł laureata

XV Konkurs Języka Niemieckiego w SP nr 61 Dla Uczniów Szkół Podstawowych- 23 dyplomy za udział w konkursie.

Laureaci konkursu języka niemieckiego:

  • Jakub Parcheta- kl. VI- VI miejsce
  • Karolina Czerniawska- kl. V- VIII- miejsce

Quiz na temat zabytków Niemiec:

  • Karolina Czerniawska- kl. V- III miejsce
  • Jakub Parcheta- kl. VI- III miejsce
  • Oliwier Roczyński- kl. VI- III miejsce

Piosenka niemiecka –poziom I- III:

  • Marta Olechowska – kl. I – III miejsce
  • Nelli Jablonski- kl. I-III miejsce
  • Natalia Drożdż- kl. I- III miejsce
  • Damian Borzdyński- kl. I-III miejsce
  • Szymon Mularczyk- kl. I- III miejsce

Piosenka niemiecka – poziom IV- VI:

  • Alicja Prajsnar- kl. IV- II miejsce
  • Karolina Czerniawska- kl. V- II miejsce
  • Sara Strzałkowska – kl. VI- II miejsce
  • Bogusław Panowicz- kl. IV- II miejsce
  • Oliwier Roczyński- kl. VI- II miejsce

Konkurs recytatorski– „ Die Geschichte vom fernsehverrückten Frank”- wyróżnienie :

  • Nelli Jablonski- kl. I
  • Marta Olechowska- kl. I
  • Natalia Drożdż- kl. I
  • Ignacy Drączak- kl. I
  • Szymon Mularczyk- kl. I

Konkurs recytatorski– „Die Zahl Pi” von Wisława Szymborska:

  • Karolina Czerniawska- kl. V- II miejsce
  • Sara Strzałkowska- kl. VI- II miejsce
  • Bogusław Panowicz- kl. IV- II miejsce

Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe Olimpus:

  • Dorota Olechowska – tytuł Omnibusa

Konkurs Matematyczny Olimpus:

  • Dorota Olechowska – kl. IV- tytuł laureata.

Konkurs Matematyczny Alfik:

  • Dorota Olechowska- kl. IV- wyróżnienie
  • Karolina Czerniawska- kl. V- wyróżnienie
  • Oliwier Roczyński- kl. VI- wyróżnienie

Konkurs Języka Angielskiego w SP nr 68:

  • Jakub Parcheta- kl. VI- II miejsce
  • Sara Strzałkowska kl. VI- III miejsce

III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego w SP nr 11 : List do św. Mikołaja”:

  • Dorota Olechowska – kl. IV – III miejsce

Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe Olimpus- Język Angielski – sesja jesienna:

  • Jakub Parcheta – kl. VI- tytuł laureata
  • Oliwier Roczyński- kl. VI- tytuł laureata
  • Szymon Borzdyński- kl. VI- tytuł laureata
  • Karolina Czerniawska- kl. V- tytuł laureata

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „ English is Fun „ w Gimnazjum nr 2 ( konkurs objęty patronatem Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty):

  • Jakub Parcheta – kl. VI- IV miejsce

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ” ANGLOFAN” W GIMNAZJUM NR 46

Jakub Parcheta – kl. VI – tytuł finalisty

Konkurs Języka Angielskiego w LO XIII :

  • Jakub Parcheta- kl. VI- tytuł finalisty

Multitest- sesja jesienna:

  • Karolina Czerniawska- kl. V- wyróżnienie

Konkurs Humanistyczny w XIII LO:

  • Jakub Parcheta- kl. VI – tytuł finalisty

Konkurs Historyczny– przy XIII LO:

  • Gabriela Chober- finalistka.

III Konkurs Przyrodniczy XIII LO :

  • Szymon Borzdyński- kl. VI- laureat
  • Jakub Parcheta –kl. VI- finalista

V Edycja Miejskiego Konkursu” Ogrody pływające czyli Szczecin 2050”część literacka – wiersz:

  • Julia Szewczyk- kl. VI- I miejsce
  • Oliwier Roczyński- kl. VI- III miejsce

Regionalny Konkurs Literacki „Oto moja pasja”:

  • Gabriela Chober- kl. VI- wyróżnienie

Konkurs Fotograficzny Otwórz Oczy –Tradycja Antyczna w Przestrzeni Twojego Miasta

Konkurs objęty patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

  • Karolina Czerniawska – kl. V- I miejsce – tytuł laureatki.

Konkurs Check Your English 2015  –  SP 3 w Szczecinie:

  • Karolina Czerniawska – kl. V – dyplom uczestnictwa – 37/42 pkt

Olimpus – sesja wiosenna

język angielski:

  • Karolina Czerniawska- kl. V – tytuł laureata
  • Jakub Parcheta – kl. VI – tytuł laureata
  • Sara Strzałkowska – kl VI – tytuł laureata

język niemiecki:

  • Karolina Czerniawska- kl. V –miejsce IV – tytuł laureata
  • Kacper Monawar – kl. IV – tytuł laureata

Konkurs Języka Niemieckiego w LO V “Deutschfan” 

  •  Jakub Parcheta – k. VI – tytuł laureata

Konkurs Panda

język niemiecki:

  • Karolina Czerniawska – miejsce 3, tytuł aureata

język angielski:

  • Karolina Czerniawska – miejsce 7, wyróżnienie
  • Jakub Parcheta – miejsce 9, wyróżnienie

Gratulujemy sukcesów naszym najmłodszym uczniom!!!


Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”:

  •  Damian Borzdyński- klasa I, tytuł laureata- Marta Olechowska- klasa I, tytuł laureata


Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Ufomatyk”

  • Oksana Stępień- klasa III, miejsce 2