Masterszef

Oto unikalny adres pod którym można zarejestrować dziecko w celu późniejszego zamawiania posiłków

https://system.masterszef.com.pl/Rejestracja/Szkola_polsko-niemiecka

instrukcja:

 1. Jak działa System MASTERSZEF? (masterszef.com.pl)
 2. REJESTRACJA – w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie.   UWAGA – link będzie unikalny dla Szkoły Polsko-Niemieckiej, prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (będą to linki przeznaczone dla innych szkół).
 3. Począwszy od 1 września 2017, zamówienia i płatność za posiłki  będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu MASTERSZEF.
 4. Rodzice wybierając posiłki będą mieli wybór z kilku dań (skala wyboru zostanie ustalona przez Dyrekcję Szkoły i Operatora Cateringowego).
 5. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie MASTERSZEF lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane. Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dniu wydania posiłku do godziny 8.00
 6. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).
  1. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
  2. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 1,5% wartości zamówienia
 1. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne
  Wszystkie funkcje Systemu MASTERSZEF zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane przez firmę MS Systems Sp. z o.o. wyłącznie w celu obsługi posiłków w szkole i nie będą wykorzystywane w żadnym innym zakresie. Baza danych należąca do firmy MS Systems Sp. z o.o. jest zgłoszona do GIODO, firma posiada zgłoszonego Administratora Danych Osobowych i jest obsługiwana przez zewnętrznego wyspecjalizowanego audytora.
 1. PYTANIA?
  Jeżeli będą Państwo mieli pytania dotyczące działania systemu MASTERSZEF  prosimy o kontakt z Kierownikiem Projektu MASTERSZEF Systems Panią Joanną Wierzejską: jwierzejska@masterszef.com.pl  telefon 22 110 50 07 w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.