Szanowni Państwo,   

Serdecznie zapraszam na konsultacje, które odbędą się  wg podanego grafiku.

Z wyrazami szacunku

Dyr. Szk. Iwona Kolmer

TERMINY  KONSULTACJI  Z  NAUCZYCIELAMI

11-14.03.2019

PA – Szkoła Polsko-Amerykańska

PN – Szkoła Polsko-Niemiecka

MARZEC – TERMINY  KONSULTACJI  Z  NAUCZYCIELAMI w Szk. Pol.-Niem.

PA – Szkoła Polsko-Amerykańska

PN – Szkoła Polsko-Niemiecka

dzień tygodnia

i godz. dyżuru nauczyciela

PRZEDMIOT

 

KLASY

w których uczy dany  n-l

NAUCZYCIEL budynek w którym odbędą się konsultacje
poniedziałek 11.03

godz.13.50-14.35

fizyka VII,VIII-PA, PN M.Domżalska szk.pol.-niem.

(sekretariat…)

poniedziałek

godz.14.45-15.30

j.angielski 0a,0b,III, IV, V,VIII-PN K.Maruszczak szk.pol.-niem.

(sala kl.0b)

poniedziałek

godz.14.45-15.30

edukacja dla bezpieczeństwa VIII PA, PN J.Piwudzka szk.pol.-niem.

(sala kl.0a)

poniedziałek

godz.15.35-16.20

chemia VII, VIII PA, PN J.Fik szk.pol.niem.

(sala kl.5)

poniedziałek godz.15.35-16.20 matematyka IV-VIII PN

VI, VIII PA

M.Świłpa szk.pol.-niem. (sala kl.0b)
poniedziałek godz.15.35-16.20 geografia V, VII, VIII PA, PN D.Laskowska szk.pol.-am. (sala kl.4a)
poniedziałek

godz.15.40-16.20

w-f 0A, 0B PN

I-VIII PA

M.Łuczak szk.pol.-am. (sala kl.5a)
wtorek 12.03

godz.15.35-16.20

j.niemiecki                               WOS                

historia

0,iv,v-pn

viii-pa,pn

iv,v,viii-pn

B.Rdzanek szk.pol.-niem. (sala kl.5)
wtorek

godz.15.35-16.20

technika IV, V PA, PN K.Jurkiewicz szk.pol.-am. (sala kl.5c)
wtorek

godz.15.35-16.20

przyroda IV PA, PN M.Hojka szk.pol.-am. (sala kl.5a)
wtorek

godz.15.35-16.20

j.niemiecki VIII PN

 IV,Vb,VI,VII,VIII-PA

B.Buko szk.pol.-am.

(sala kl.4a)

wtorek

godz.15.35-16.20

informatyka 0- VIII PN D.Czekan szk.pol.-am. (sala kl.5b)
wtorek

godz.16.20-17.00

religia III-VIII PN A.Grzybek szk.pol.-niem. (sala kl.0b)
środa 13.03

godz.8.00-8.45

muzyka IV-VII PA, PN J.Szwajczuk szk.pol.-niem. (sekretariat…)
godz.8.00-8.45 biologia                      V-VIII PA, PN U.Banaszak szk.pol.-am.

(u pedagoga)

środa

godz.15.45-16.45

j.polski                          V-VIII PN

V, VIa- PA

J.Siadak szk.pol.-am.

(sala kl.4a)

środa

godz.15.45-16.45

plastyka IV, V – PN J.Baryluk szk.pol.-niem. (sekretariat…)
czwartek 14.03

godz.14.45-15.30

religia                                0-PN

II-IV PA                                     

W.Kruczek biały budynek

(sala kl.1b)

czwartek

godz.15.40-16.20

j.polski 

j.ang.konwers.                       

IV PA, PN

IV PA

D.Olszewska szk.pol.-am. (salakl.6b)
czwartek

godz.15.50-16.40

j.niemiecki                  IVa,V-VIII-PA

V,VIII-PN

M.Rezler szk.pol.-niem

(sala kl.0b)

piątek 14.03

godz.14.45-15.30

j.angielski V-VIII-PN

 III-VI PA

B.Kretowicz szk.pol.-am.

(sala kl.5a)

piątek

godz.15.35-16.45

j.niemiecki I-III,IVb,Va,c,VII, VIII -PA

III -PN

I.Sarosiek-Dobosz biały budynek

(sekretariat)

 

 

marzec – TERMINY  KONSULTACJI  Z  NAUCZYCIELAMI w Szk. Pol.-Am.

PA – Szkoła Polsko-Amerykańska

PN – Szkoła Polsko-Niemiecka

dzień tygodnia

i godz. dyżuru nauczyciela

PRZEDMIOT

 

KLASY

w których uczy dany  n-l

NAUCZYCIEL budynek w którym odbędą się konsultacje
poniedziałek 11.03

godz.8.55-9.40

matematyka IV – PA J.Szukalska szk.pol.-am. (biblioteka)
poniedziałek

godz.13.50-14.35

fizyka VII,VIII-PA, PN  M.Domżalska szk.pol.-niem.

(sekretariat…)

poniedziałek

godz.14.45-15.30

edukacja dla bezpieczeństwa VIII-PA, PN J.Piwudzka szk.pol.-niem.

(sala kl.0a)

poniedziałek

godz.15.35-16.20

chemia VI, VIII PA, PN J.Fik szk.pol.niem.

(sala kl.5)

poniedziałek godz.15.35-16.20 matematyka  IV-VIII -PN

VII, VIII-  PA                            

M.Świłpa Szk.Pol.-Niem. (sala kl.0b)
poniedziałek godz.15.35-16.20 geografia V, VII, VIII PA, PN D.laskowska szk.pol.-am. (sala kl.4a)
poniedziałek

godz.15.40-16.20

w-f 0a, 0b – PN

I-VIII – PA

M.Łuczak szk.pol.-am. (sala kl.5a)
poniedziałek

godz.16.00-17.00

j.polski Va,VIb,VII,VIII PA I.Gątkiewicz szk.pol.-am. (sala kl.5a)
wtorek 12.03

godz.14.45-16.00

j.angielski I, II – PA J.Rokicka biały budynek

(sala kl.1b)

wtorek

godz.15.35-16.20

j.niemiecki VIII-PN

 IV,Vb,VIb,VII,VIII-PA

B.Buko szk.pol.-am. (sala kl.4a)
wtorek

godz.15.35-16.20

przyroda IV PA, PN M.Hojka szk.pol.-am. (sala kl.5a)
wtorek

godz.15.35-16.20

informatyka 0-VIII PA, PN D.Czekan szk.pol.-am. (sala kl.5b)
wtorek

godz.15.35-16.20

technika IV, V – PA, PN K.Jurkiewicz szk.pol.-am. (sala kl.5c)
wtorek

godz.15.35-16.20

WOS                 VIII-PA, PN B.Rdzanek Szk.Pol.-Niem. (sala kl.5)
środa 13.03

godz.8.00-8.45

muzyka IV-VI PA, PN J.Szwajczuk szk.pol.-niem. (sekretariat…)
godz.8.00-8.45 biologia                      V-VIII PA, PN U.Banaszak szk.pol.-am.

(u pedagoga)

środa

godz.15.35-16.45

w-f II-VIII – PA R.Kulikowski szk.pol.-am. (biblioteka)
środa

godz.15.45-16.45

j.polski                          V-VIII PB

Vb,c,VI a-PA

J.Siadak szk.pol.-am. (sala kl.5b)
środa

godz.16.20-17.00

j.angielski-konwersacje VII, VIII- PA M.Lipińska szk.pol.-am. (sala kl.5a)
czwartek 14.03

godz.8.00-8.45

religia   III, V-VIII PA A.Parchucik szk.pol.-am. (sala kl.5b)
czwartek

godz.14.45-15.30

religia                                0-PN

II, IV – PA                                     

W.Kruczek biały budynek

(sekretariat)

czwartek

godz.15.00-16.00

historia                  IV-VIII- PA M.Gabryelska szk.pol.-am.

(sala z pianinem)

czwartek

godz.15.40-16.20

j.polski 

j.ang.konwers.                       

IV-VI -PA, PN

IV – PA

D.Olszewska szk.pol.-am. (sala kl.6b)
   
czwartek

godz.15.50-16.00

j.niemiecki                  IVa,V-VIII-PA

VIII-PN

M.Rezler szk.pol.-niem

(sala kl.0b)

piątek 14.03

godz.14.45-15.30

j.angielski V-VIII – PN

III-VI- PA

B.Kretowicz szk.pol.-am. (sala kl.5a)
piątek

godz.15.40-16.20

plastyka IV-VII- PA B.Wilewska szk.pol.-am. (sala kl.6b)
piątek

godz.15.35-16.45

j.niemiecki I-III,IVb,Va,c,VII,VIII-PA

III- PN

I.Sarosiek-Dobosz biały budynek

(sekretariat)

piątek

godz.15.30-16.15

matematyka V-VI- PA A.Styś szk.pol.-am. (sala kl.6c)
 
w późniejszym terminie j.angielski V-VIII PA M.Janowiak  

Pedagog szkolny: mgr Alicja Grzybek w Szkole Polsko-Niemieckiej

godziny pedagoga dla rodziców

wtorek : 10:50- 11:35 *

*na spotkanie z pedagogiem, ze względów organizacyjnych,

  prosimy wcześniej umówić się telefonicznie-500 155 704

Pedagog szkolny: mgr Beata Balicka w Szkole Polsko-Amerykańskiej

godziny pedagoga dla rodziców

wtorek : 8:55 – 9:40, 10:50 – 12:30

czwartek : 8:55 – 10:35