Plan zajęć pozalekcyjnych   

  (plan może ulec jeszcze drobnej modyfikacji)

dzień tygodnia godz. klasa zajęcia n-l prowadzący w Sali
poniedziałek

 

TAŃCE (kl.0-III)

 

BASEN (kl.VIII)

 

8.00 0a zaj.dodatkowe z e.w. p.J.Piwudzka s. 0a
III zaj.dodatkowe z e.w. p.E.Żochowska s. 3
14.45

świetlica

– godz. z książką

– zad.dom.

0-III kółko – sport p.E.Malinowska s.gim.
IV-V kółko – j.niemiecki p.B.Rdzanek s. 4
VII-VIII zaj.dodatkowe z matematyki p.M.Świłpa s. 7
wtorek 8.00 0 kółko – ROZMATOŚCI p.M.Hojka s. 0b
V-VIII kółko – biologia p.U.Banaszak s. 5
13.50 0-III Kółko – plastyka p.J.Woniakowska s. 0a
14.45

świetlica

– godz. z książką

– zad.dom.

zaprasza  n-l zaj.indywidualne z j.niemieckiego p.I.Sarosiek-Dobosz s. 0b
VIII zaj.dodatkowe z j.angielskiego p.K.Maruszczak s. 8
IV-VIII kółko – historia p.B.Rdzanek s. 8
15.35 chętni AREOBIK p.E.Żochowska s.gim.
środa

 

BASEN

Igr.-….

IIgr.-

 

 

 

8.00 V zaj.dodatkowe z j.polskiego p.D.Olszewska s. 5
chętni kółko – LEGOMANIAK p.M.Hojka s. 0b
0-III kółko – mały ODKRYWCA p.E.Żochowska s. 3
14.45

świetlica

– godz. z książką

– zad.dom.

 
15.35 chętni kółko – sport p.R.Skok s.gim.
czwartek

 

 

 

8.00 VIII zaj.dodatkowe z j.polskiego p.J.Siadak s. 8
zaprasza n-l kompensacyjne p.A.Grzybek s. 8
12.55 IV kółko – matematyka p.J.Szukalska s. 4
IV zaj.dodatkowe z matematyki p.M.Świłpa świet.
13.50 IV zaj.dodatkowe z j.polskiego p.D.Olszewska s. 4
0-IV kółko – ROZMAITOŚCI p.J.Piwudzka s. 0b
III-IV kółko – przyroda p.M.Hojka s. 0b
14.45

świetlica

– godz. z książką

– zad.dom.

IV-V zaj.dodatkowe z j.angielskiego p.K.Maruszczak s. 4
piątek

 

KARATE

 

BASEN

(rodzeństwa)

Igr.-….

IIgr.-

8.00 0b zaj.dodatkowe z e.w. p.M.Hojka s. 0b
III-IV kółko – j.angielski p.B.Kretowicz s. 5a
13.50 świetlica w j.angielskim p.K.Maruszczak świet.
14.45

świetlica

– godz. z książką

– zad.dom.

IV-V zaj.dodatkowe z j.niemiecki p.B.Rdzanek s. 4
chętni kółko – sport p.R.Skok s.gim.
0-III kółko – informatka p.D.Czekan s. inf.
IV-V kółko – j.angielski p.K.Maruszczak s. 5
fakultet VIII matematyka p.M.Świłpa s. 8
15.35 IV-VIII kółko – informatka p.D.Czekan s. inf.

 

Plan zajęć dodatkowych pozalekcyjnych

PONIEDZIAŁEK

13:50 – 14:35 – Tańce  p. M. Miczałowski (w szk.Pol.-Niem.)

               14:45 – tenis ziemny – SZCZECIŃSKI KLUB TENISOWY ( ze szk.Pol.Am.)

WTOREK

13:50 – 14:35 – Karate gr. I  – p. R.Kulikowski,  p. E.Malinowska ( w szk.Pol.Am.)

14:45 – 15:30 – Karate gr. II – p. R.Kulikowski,  p. E.Malinowska ( w szk.Pol.Am.)

15:35 – 16:20 – Karate gr. III – p. R.Kulikowski ( w szk.Pol.-Am.)

ŚRODA

13:50 – 14:35 – Tańce  p. M.Miczałowski (w szk.Pol.-Am.)

14:45 – 15:30 – ROBOTYKA (w szk.Pol.-Am.)

CZWARTEK

13:50 – 14:35 – Karate gr. I – p. R.Kulikowski, p. E.Malinowska ( w szk.Pol.-Am.)

14:45 – 15:30 – Karate gr. II – p. R.Kulikowski, p. E.Malinowska ( w szk.Pol.Am.)

15:35 – 16:20 – Karate gr. III – p. R.Kulikowski ( w szk.Pol.-Am.)

PIĄTEK

13:50 – 14:35 – Karate  –  p. E.Malinowska (w szk.Pol.-Niem.)

13:50 – 14:35 – Tańce –  p. M.Miczałowski (w szk.Pol.-Am.)

 

karate tel.kontaktowy-509 434 464

tańce tel.kontaktowy-503 132 447

tenis ziemny tel.kontaktowy -596 780 941

ROBOTYKA tel.kontaktowy -602 247 841

*Indywidualne zajęcia gry na pianinie

  Pani Joanna Bona  (tel. 514 778 216)

   Pani Monika Jakubcewicz (tel. 601 787 107)

   Pan Krzysztof Kamiński (tel. 505 862 121)

 

*Indywidualne zajęcia z logopedą

  Pani Lucyna Zuba               (tel. 502 701 800)

   Pani Dorota Briks-Łacny   (tel. 723 356 016)

 

*terminy ustalane indywidualnie